ROLETY WEWNĘTRZNE

Roleta gracja z kolorowym wzorem

Roletki Gracja

Jest to system rolet umożliwiający montaż bezpośrednio przy szybie. Posiada układ samoblokujący, który pozwala zatrzymać roletę na dowolnej wysokości szyby. Dzięki niewielkiemu rozmiarowi puszki rolety okienne wewnętrzne tego typu nie zabierają światła wpadającego do pomieszczeń. Gdy są z kolei zasłonięte, izolują promienie słoneczne, dając pełen komfort przebywania we wnętrzu od nasłonecznionej strony mieszkania. Rolety okienne wewnętrzne typu Gracja są dostępne w różnych kolorach i wzorach. Dzięki temu będą doskonale pasować zarówno do eleganckich wnętrz, jak i bajkowego pokoju dziecięcego. Model Gracja to jeden z najpopularniejszych w naszym sklepie typów rolet materiałowych. Charakteryzują się one zwłaszcza wygodą obsługi. To znakomite rozwiązanie dla tych osób, które szukają modnych, a zarazem praktycznych rolet okiennych wewnętrznych. Świetnie prezentują się one zwłaszcza w ramach z drewnianych listew.

Rozwinięta brązowa roleta gracja
Okna przy świetle dziennym z szarymi roletami

Rolety Dzień Noc

Rolety wewnętrzne dzień/noc to absolutny przebój. Produkt łączy cechy żaluzji oraz roletki, dzięki czemu jest niezwykle funkcjonalny. Rolety okienne tego typu umożliwiają łatwe kontrolowanie ilości dostającego się do pomieszczenia światła. Ponadto ich design dodający nowoczesności każdemu wnętrzu przyciąga coraz więcej użytkowników. Rolety okienne wewnętrzne typu dzień/noc wykonane są z dwóch rodzajów materiału. Jedna część przepuszcza światło, druga – zatrzymuje. Prosty mechanizm regulacji polegający na nakładaniu poszczególnych pasów materiału na siebie, przy użyciu sznurka rolety, pozwala dostosować natężenie światła do indywidualnych potrzeb. W dzień nałożone pasy z tego samego materiału przepuszczają światło, wieczorem zaś, ustawione naprzemiennie, w pełni osłaniają okno. Rolety materiałowe tego rodzaju mogą być ustawione w dowolnej pozycji, zapewniając większy lub mniejszy dostęp światła. To jedne z najczęściej wybieranych zasłon okiennych. Wyglądają stylowo i pasują do każdego pomieszczenia.

Brązowe rolety okienne dzień i noc
Biały pokój z odsłoniętymi białymi roletami

Żaluzja aluminiowa

Najpopularniejszy, prosty w obsłudze i sprawdzony od wielu lat system do zaciemniania wnętrz. Po wprowadzeniu wielu innowacji pozwala na zamontowanie w każdym rodzaju okna i nie tylko. Żaluzje aluminiowe przysłaniają okna w sposób klasyczny i tradycyjny. Zaletą żaluzji aluminiowych jest szybki montaż oraz prosta obsługa. Żaluzje można umieścić na dowolnym miejscu na oknie, a ich aluminiowe lamele reguluje się przy użyciu pokrętła. W ten sposób łatwo dopasować ilość światła wpuszczanego do wnętrza pomieszczeń.

Uchylone białe okno z różowymi żaluzjami
Szare plisowane żaluzje

Żaluzja Plisowana

Ten rodzaj żaluzji jest niezwykle funkcjonalny, a w dodatku wykonany z tkaniny. Ogromny wachlarz wariantów używania pozwala dopasować plisy do każdego rodzaju okien. Sprawdzą się doskonale nawet w przypadku otworów łukowych i okrągłych. Stosując plisy, można precyzyjnie dostosować ilość światła wnikającego do wnętrza. Za ich pomocą da się przysłonić całe okno lub tylko część w zależności od potrzeb. Tym, co w szczególności wyróżnia plisy, jest ich niezwykła estetyka. Harmonijkowy design i szeroka gama kolorystyczna sprawiają, że to uniwersalne akcesoria do każdego typu wnętrz. Plisy nie bez powodu stanowią jeden z najpopularniejszych wyborów wśród naszych klientów. To doskonałe, praktyczne rozwiązanie o ciekawej estetyce.

Okna drewniane w zielonym pokoju z plisowanymi limonkowymi żaluzjami
Salon z brązowym stołem i krzesłami postawionymi przy oknie

Żaluzja drewniana

Żaluzje drewniane są ekskluzywną osłoną okna. Wykonanie z naturalnych surowców pozwala na dopasowanie ich do mebli, podłóg czy koloru okien oraz nadaje niepowtarzalny wygląd. Żaluzje drewniane są bardziej elegancką wersją żaluzji aluminiowych. Ich sposób montażu i obsługi jest dokładnie taki sam, ale efekt wizualny znacznie ciekawszy dzięki lamelom z prawdziwego drewna.

Zamknięte drewniane żaluzje