Parapety

Parapet to nie tylko ozdoba okna. To także element wyposażenia stolarki okiennej, którego głównym zadaniem jest zapewnienie jeszcze lepszej izolacji cieplnej pomieszczenia.

Odporność

Nasze parapety tworzone są w taki sposób, aby byłby wytrzymałe i odporne na różnego rodzaju czynniki. Nie pochłaniają zbyt dużej ilości wody, dlatego bez obaw można stawiać na nich rośliny doniczkowe. Ponadto nie tracą na świeżości i głębi koloru niezależnie do świecącego przez cały dzień słońca.

Najwyższa jakość

Sprzedawane przez firmę Stolmar parapety wewnętrzne to produkty cechujące się wysoką jakością i eleganckim wyglądem. Dzięki najwyższej jakości materiałom, z których są produkowane, parapety zachowują swój kształt i wygląd oraz są odporne na wyzwania, jakie stawia przed nimi codzienne użytkowanie.

Doradztwo

Odpowiednio dobrany parapet tworzy wraz z oknem duet idealny. Nasi specjaliści pomogą Ci wybrać odpowiedni kolor, wymiar i rodzaj parapetu wewnętrznego. Doradzą Tobie także jak dbać o powierzchnie parapetu, aby zachowała ona swój wygląd i prezentowała się w sposób wysoce estetyczny na długi czas.

parapety - ozdoba okna - Stolmar Okna

Parapet to nie tylko ozdoba okna. To także element wyposażenia stolarki okiennej, którego głównym zadaniem jest zapewnienie jeszcze lepszej izolacji cieplnej pomieszczenia. Nadaje wnętrzu interesującego wyrazu, dzięki któremu stworzą Państwo wspaniały design. Jako dopełnienie okna parapet stanowi ważny element, dlatego dołożymy wszelkich starań, by wspólnie z Państwem dobrać parapet, który będzie pasował zarówno do okna, jak i do gustu.

Proponowane przez nas kolory

Biały
Marmurek
Złoty dąb
Buk
Orzech
Mahoń
Botticino
Winchester

Oferta

Parapety PCV
Konglomerat
Parapety PCV
DĄB AS
Parapety PCV
BLACHA OCYNKOWANA
Parapety PCV
GRANIT