Drzwi zewnętrzne

Bezpieczeństwo

Sprzedawane przez naszą firmę drzwi spełniają wysoki standard bezpieczeństwa. Są nie tylko  antywłamaniowe, ale także odporne na wszelkie zmiany temperatur, wciąż wyraźnie dostrzegalne w Polsce. Ponadto cechują się doskonałą izolacją termiczną i akustyczną. Drzwi zostały zaprojektowane w taki sposób, aby nie dopuszczać do strat ciepła i zapewniać wysoki komfort domowników, jak i ich gości.

Wizytówka naszego domu

W naszej ofercie znajdą Państwo stalowe drzwi zewnętrzne laminowane. Posiadamy modele z atrakcyjnymi przeszkleniami, wzbogaconymi o ciekawe motywy dekoracyjne, takie jak diamenty, łezki, czy tulipany. Dostępne są także drzwi z eleganckim tłoczeniem lub metalową aplikacją. Aby w pełni zadowolić naszych Klientów, oferujemy bogatą gamę kolorów do wyboru, dzięki czemu drzwi staną się wspaniałą wizytówką domu.

Wysoka jakość

Poza zapewnieniem bezpieczeństwa, izolacji termicznej i akustycznej oraz dopasowania elementów estetycznych najważniejsze jest zastosowanie właściwego tworzywa. Drzwi powinny być wytrzymałe i stabilne, na co wpływ ma wysoka jakość materiałów użytych w procesie ich produkcji. Sprzedawane przez nas drzwi są wytwarzane z najwyższej jakości surowców, dzięki czemu służą przez wiele lat.

antywłamaniowe drzwi zewnetrzne bezpieczeństwo twojego domu

Drzwi zewnętrzne są z pewnością wizytówką naszego domu. Jednak estetyka wykonania i elegancki wygląd to nie wszystko co powinni nam oferować producenci drzwi. Po za kolorystyką i rodzajem drewna najważniejsze jest zapewnienia bezpieczeństwa i izolacji termicznej oraz akustycznej. Drzwi powinny być wytrzymałe i stabilne, na co wpływ ma wysoka jakość materiałów i surowców użytych w procesie produkcji drzwi. Przy wyborze drzwi nie należy kierować się jedynie ich wyglądem. Optymalny wybór w tym przypadku polega na idealnym dopasowaniu barwy i rodzaju drewna do potrzeb Klienta. W naszej firmie znajda Państwo nie tylko znakomitych doradców, ale także wysokiej jakości drzwi, spełniające oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.

U nas z łatwością dopasują Państwo drzwi do koloru elewacji lub do stylu architektonicznego. Wierzymy, że proponowane przez nas rozwiązania, będą służyły Państwu przez wiele lat. W końcu zakup dobrych drzwi to inwestycja na wiele lat. My stawiamy na bezpieczeństwo i nowoczesność, które łączymy w wyjątkowych drzwiach zewnętrznych, stworzonych na każdą kieszeń.

Proponowane przez nas kolory

Złoty dąb
Orzech włoski
Mahoń
Wenge
Orzech ciemny
Orzech jasny
Biały laminat
Grafit metalik
Winchester
Antracyt
Dąb ciemny
Szary

W standardowym wyposażeniu oferujemy

Skrzydło laminowane
Ościeżnice (w zależności od modelu)
Zawiasy 3D z osłonką
Bolce antywyważeniowe
Zamek podstawowy wielopunktowy
Regulacja zamka

Katalog producenta