VEKA

VEKA SL82

Okna Veka Softline 82 (SL82) zostały stworzone z myślą o elegancji i energooszczędności. Wygląd profili o lekko zaokrąglonym kształcie sprawia, że są one doceniane w kategorii świetnego designu, który wielu przypada do gustu. Parametry czynią okna w tym systemie wyjątkowo odpornymi na wpływ warunków atmosferycznych, a niski współczynnik przenikania ciepła sprawia, że Veka SL82 sprawdzi się w budownictwie wysoko energooszczędnym, a nawet pasywnym.

Profil okna w tym systemie zaliczany jest do najwyższej klasy A. Siedmiokomorowa zabudowa ościeżnicy i sześciokomorowa zabudowa skrzydła stanowią połączenie, które spełnia wymagania obecnego budownictwa, także w oknach wysokogabarytowych. Standardowo system Veka SL82 oferuje dwukomorowy pakiet trzyszybowy, który pozytywnie wpływa na niski współczynnik przenikalności ciepła oraz izolację akustyczną.

Ponadto okna Veka SL82 spełniają standardy bezpieczeństwa dzięki zaczepom antywyważeniowym w każdym skrzydle, rolkom dociskowym oraz blokadzie błędnego położenia klamki. Dodatkowo okna można wyposażyć w specjalne alarmy antywłamaniowe. Dzięki tym elementom okna są niezwykle trwałe, estetyczne, a ich dodatkowym atutem jest łatwość w utrzymywaniu czystości.

SPECYFIKACJA

Ulotka