P.H.U. STOLMAR Marek Jabłoński

Firma pod szyldem STOLMAR to dynamicznie rozwijającą się spółka, o ugruntowanej pozycji, działająca na rynku od 1996 roku. 21 lat tradycji i rozwoju. Ten bezcenny czas nauczył nas bardzo wiele, ale nie zamierzamy na tym poprzestawać. Efektem 21 lat połączenia pasji z sumiennością jest doświadczenie, które pozwala świadczyć usługi z jak najlepszym wynikiem, którego miernikiem jest satysfakcja i zadowolenie naszych Klientów.

Oferujemy energooszczędne okna plastikowe i dodatki okienne, rolety, bezpłatny pomiar i wycenę na miejscu oraz fachowe doradztwo. Posiadamy zróżnicowaną gamę produktów, przez co jesteśmy w stanie dostrzec najskrytsze gusta Klienta. Na naszej liście realizacji są szkoły, domy, jednorodzinne, bloki oraz wiele innych inwestycji. Siedzibą firmy jest Toruń, ale nie zamykamy się na rynek – lokalny działamy w całej Polsce.

Wieloletnie doświadczenie w stolarce otworowej sprawia, że korzystamy tylko ze sprawdzonych rozwiązań, dzięki czemu jesteśmy w stanie dotrzeć z naszą ofertą nawet do najbardziej wymagających Klientów. Profesjonalizm nakazuje nam przykładać się do każdego klienta z jednakowym zaangażowaniem. Świadczymy również usługi remontowo-budowlane. Posiadamy własne ekipy montażowe.

Współpracujemy tylko z profesjonalistami: