P.H.U. STOLMAR Marek Jabłoński

Firma pod szyldem STOLMAR to dynamicznie rozwijającą się firma, o ugruntowanej pozycji, działa na rynku od 1996 roku. 18 lat jesteśmy na rynku. Czas ten nauczył nas sporo, zapewne wiele jeszcze musimy się nauczyć. Efektem tych 18 lat jest doświadczenie które pozwala świadczyć usługi z jak najlepszym wynikiem którego miernikiem jest satysfakcja i zadowolenie naszych klientów.

Oferujemy energooszczędne okna plastikowe i dodatki okienne, rolety, bezpłatny pomiar i wycenę na miejscu. fachowe doradztwo(więcej informacji w zakładce 'Nasza oferta'. Posiadamy zróżnicowaną gamę produktów przez co jesteśmy w stanie dostrzec najskrytsze gusta klienta. Na naszej liście realizacji są szkoły, domy, jednorodzinne, bloki oraz wiele innych inwestycji. Siedzibą firmy jest Toruń, ale nie zamykamy się na rynek lokalny działamy w całej Polsce.

Wieloletnie doświadczenie w stolarce otworowej sprawia że korzystamy tylko ze sprawdzonych rozwiązań dzięki czemu jesteśmy w stanie dotrzeć z naszą ofertą nawet do najbardziej wymagających klientów. Profesjonalizm nakazuje nam przykładać się do każdego klienta z jednakowym zaangażowaniem. Świadczymy również usługi remontowo-budowlane. Posiadamy własne ekipy montażowe.

Współpracujemy tylko z profesjonalistami:

Strona używa plików cookies.
Ok