EKO SUN

EKO SUN 6

Okna Eko Sun 6 cechują się przede wszystkim wysokiej jakości izolacją termiczną i akustyczną, dzięki czemu gwarantują pełen komfort cieplny. Jest to szczególnie istotne zwłaszcza przy budownictwie energooszczędnym. Właściwości techniczne systemu i profile o głębokości zabudowy 81mm umożliwiają zastosowanie pakietów szybowych w szerokości sięgającej nawet 54mm.

Już w standardzie okna w systemie Eko Sun 6 są świetnym izolatorem, jednak dla wzmocnienia efektu i budownictwa energooszczędnego, warto dodatkowo uzupełnić standard o pakiet trzyszybowy oraz ciepłą ramkę dystansową. Dzięki tym elementom okna są nie tylko dobrze izolowane i uszczelnione, ale także chronione przed zbieraniem się kropel wodnych, czyli czasową kondensacją pary wodnej. Te czynniki pozwalają na znaczne zaoszczędzenie energii. Okna Eko Sun 6 dzięki swoim parametrom równie dobrze izolują hałas z zewnątrz. Izolacja akustyczna poprawia komfort użytkowania, dlatego też jest taka ważna.

Okna w systemie Eko Sun 6 charakteryzują się estetyką, dzięki możliwości dużej przestrzeni szklenia. Co więcej można wykonać je, stosując ruchomy lub standardowy stały słupek. Wybierając opcje ruchomego słupka decydujemy się na większą swobodę, ponieważ słupek jest w tym wypadku elementem konstrukcji, przyłączonym do jednego ze skrzydeł okiennych na stałe i dzięki temu po otwarciu okna, nie jest ono przedzielone. Dla jeszcze większego efektu estetycznego można zastosować specjalne okleiny dekoracyjne. Do okien w systemie Eko Sun 6 dostępne są okleiny w różnych kolorach oraz w drewnopodobnej strukturze. Okleinę można stosować jedno- lub dwustronnie.

SPECYFIKACJA

EKOSUN - nowoczesne systemy okienno drzwiowe

Ulotka