Rolety

Dekoracja

Bardzo ważnym elementem wykończenia są również rolety zewnętrzne i wewnętrzne. Zarówno jedne jak i drugie dadzą niepowtarzalny urok naszym czterem kątom. Rolety, jako element wystroju wnętrz stworzą przyjemny klimat, dzięki różnorodności dostępnych tkanin, materiałów i kolorów. Zastosowanie rolet to nie tylko ochrona przed słońcem, ale też szeroka gama możliwości, które z łatwością dopasują Państwo do swojego gustu oraz wnętrz.

Funkcjonalność

Głównym zadaniem rolet jest ochrona przed nadmiernym nasłonecznieniem. Ich zaletą jest to, że są trwałe, proste w użyciu i w montażu, a przy właściwym użytkowaniu służą przez wiele lat. Sprawdzają się w precyzyjnej regulacji natężenia światła, dzięki możliwości osłaniania okien w pełni lub tylko częściowo w zależności od potrzeb. Decydując się na rolety mają Państwo do wyboru rolety wewnętrzne lub zewnętrzne.

Bezpieczeństwo

Wybór rolet zewnętrznych ma też dodatkową zaletę. Obok osłaniania okien przed nadmiernym światłem słonecznym, przede wszystkim zabezpieczają nas przed niepowołanymi gośćmi. Co więcej rolety zewnętrzne przez cały rok chronią przed warunkami atmosferycznymi oraz przed nadmiernym przenikaniem ciepła, wspomagając zapewnienie komfortowej temperatury wewnątrz pomieszczeń. To znaczy, że są również energooszczędne.

żaluzje aluminiowe i drewniane - Stolmar okna - drzwi - rolety

Oferta

ROLETY WEWNĘTRZNE
ROLETY ZEWNĘTRZNE