ROLETY WEWNĘTRZNE

Roletki Gracja

System rolet umożliwiający montaż bezpośrednio przy szybie. Posiadają system samoblokujący, który pozwala zatrzymać roletę na dowolnej wysokości szyby. Dzięki niewielkiemu rozmiarowi puszki nie zabierają światła wpadającego do pomieszczeń. Z kolei zasłonięte rolety, dobrze izolują światło słoneczne, dając pełen komfort przebywania we wnętrzu od nasłonecznionej strony mieszkania. Tego rodzaju rolety wewnętrzne dostępne są w różnych kolorach i wzorach, które będą doskonale pasować zarówno do eleganckich wnętrz, jaki i do bajkowego pokoju dziecięcego.

Rolety Dzień Noc

Rolety wewnętrzne dzień noc to absolutny przebój. Produkt łączy cechy żaluzji oraz roletki dzięki czemu jest niezwykle funkcjonalny. Kontrolowanie ilości dostępu światła oraz wygląd dodający nowoczesności każdemu wnętrzu przyciąga coraz większą rzeszę fascynatów. Rolety te są wykonane z dwóch rodzajów materiału. Jedna część przepuszcza światło, druga – zatrzymuje. Prosty mechanizm regulacji polegający na nakładaniu poszczególnych pasów materiału na siebie, korzystając zaledwie ze sznurka rolety, pozwala dostosować natężenie światła do potrzeb. W dzień nałożone pasy z tego samego materiału przepuszczają światło, a wieczorem ustawione naprzemiennie pasy w pełni osłaniają okno. Roleta może być ustawiona w dowolnej pozycji dając większe lub mniejsze doświetlenie.

Żaluzja aluminiowa

Najpopularniejszy, prosty w obsłudze i sprawdzony od wielu lat system do zaciemniania wnętrz. Po wprowadzeniu wielu innowacji pozwala na zamontowanie w każdym rodzaju okna i nie tylko. Żaluzje aluminiowe przysłaniają okna w sposób klasyczny i tradycyjny. Zaletą żaluzji aluminiowych jest szybki montaż oraz prosta obsługa. Żaluzje można umieścić na dowolnym miejscu na oknie, a ich aluminiowe lamele reguluje się przy użyciu pokrętła. W ten sposób łatwo dopasować ilość światła wpuszczanego do wnętrza pomieszczeń.

Żaluzja drewniana

Żaluzje drewniane są ekskluzywną osłoną okna. Wykonanie z naturalnych surowców pozwala na dopasowanie do mebli, podłóg czy koloru okien oraz nadaje niepowtarzalny wygląd. Żaluzje drewniane są bardziej elegancką wersją żaluzji aluminiowych. Ich sposób montażu i obsługi jest dokładnie taki sam, ale efekt wizualny znacznie ciekawszy, dzięki lamelom z prawdziwego drewna.

Żaluzja Plisowana

Ten rodzaj żaluzji jest niezwykle funkcjonalny, a w dodatku wykonany z tkaniny. Ogromny wachlarz wariantów używania pozwala dopasować do każdego rodzaju okien, włącznie z oknami łukowymi i okrągłymi. Stosując żaluzje plisowaną można precyzyjnie dostosować ilość światła wnikającego do wnętrza. Za ich pomocą da się przysłonić całe lub tylko część okna w zależności od potrzeb.