P.U.H. STOLMAR Marek Jabłoński

STOLMAR to dynamicznie rozwijającą się firma, o ugruntowanej pozycji, która już od 1996 roku działa na rynku. Czas ten nauczył nas sporo i zapewne wiele jeszcze musimy się nauczyć. Efektem tych 21 lat jest doświadczenie które pozwala świadczyć usługi z jak najlepszym wynikiem, którego miernikiem jest satysfakcja i zadowolenie naszych klientów.

Oferujemy energooszczędne okna plastikowe, aluminiowe, drewniane oraz dodatki okienne. W naszej ofercie znajdują się również drzwi PCV, aluminiowe i stalowe. Posiadamy dużą gamę rolet zewnętrznych oraz różnego rodzaju rolet wewnętrznych, żaluzji, plis i moskitier. Dzięki tak zróżnicowanej ofercie jesteśmy w stanie dotrzeć z naszą ofertą nawet do najbardziej wymagających klientów.

Naszym atutem jest fachowe doradztwo, bezpłatny pomiar i wycena na miejscu (więcej informacji w zakładce 'Oferta'). Na naszej liście realizacji są szkoły, domy jednorodzinne, bloki oraz wiele innych inwestycji. Siedzibą firmy jest Toruń, ale nie zamykamy się na rynek lokalny działamy w całej Polsce.

Wieloletnie doświadczenie w stolarce otworowej sprawia, że korzystamy tylko ze sprawdzonych rozwiązań. Profesjonalizm nakazuje nam przykładać się do każdego klienta z jednakowym zaangażowaniem. Świadczymy również usługi remontowo-budowlane. Posiadamy własne ekipy montażowe.

Współpracujemy tylko z profesjonalistami:

Strona używa plików cookies.
Ok